ATECOM, s.r.o.

Distributor přístrojů Honeywell pro měření a regulaci v průmyslu. Mikrospínače Microswitch, Micro, Yamatake (Azbil), koncové spínače, páčkové spínače, plovákové spínače LRN, spínače průtoku, snímače proudu, vlhkosti ,síly, polohy s Hallovými sondami, snímače kyslíku, polohy, tlaku, otáček, snímače Sensotec, snímače síly, krouticího momentu, zrychlení, bezdrátové koncové spínače, Limitless, regulátory, zapisovače, převodníky teploty, tlakové spínače Fema, termostaty Fema, hořákové automatiky, čidla plamene, redukční ventily, domovní filtrační stanice, oddělovače potrubí, ventily, pojišťovací ventily.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Vícevrstvé plošné spoje

Vícevrstvé plošné spoje

Vyrábíme a dodáváme špičkové vícevrstvé plošné spoje v malých a středních sériích i v kusovém množství pro výrobu prototypů. Vícestranné plošné spoje jsou vyrobeny pro nejnáročnější aplikace.

Dvoustranné plošné spoje

Dvoustranné plošné spoje

Vyrábíme a dodáváme dvouvrstvé plošné spoje v malých a středních sériích i v kusovém množství pro výrobu prototypů včetně POOL panelizace. Dvoustranné plošné spoje jsou vyrobeny z kvalitní epoxidové pryskyřice a skleněné tkaniny.

Jednostranné plošné spoje

Jednostranné plošné spoje

Vyrábíme a dodáváme jednostranné plošné spoje v malých sériích, středních sériích a také i v kusovém množství pro výrobu prototypů. Jednostranné plošné spoje vyrábíme kompletně v bezolovnaté povrchové úpravě.

Snímače elektrického proudu ATECOM, s.r.o.

  • Lokalita : Bílovice nad Svitavou

Snímače elektrického proudu ATECOM, s.r.o.

  • Lokalita : Bílovice nad Svitavou

Kontakt

Adresa
Fügnerovo nábř. 390, 664 01 Bílovice nad Svitavou
Web
http://www.atecom.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.