Firmy (nalezeno 15 firem)

3 E Praha Engineering, a.s.

Adresa
U Uranie 954, 170 00 Praha 7
E-mail
email  
Web
http://www.3epraha.cz
Telefon
+420602353517, +420284823127, +420266316994

Akciová společnost 3E Praha Engineering vznikla v roce 1990 jako softwarová distribuční firma. Postupem času se změnila v technickou kancelář, jejíž hlavní nabídku tvoří dodávky CAD/CAM/PDM systémů a souvisejícího aplikovaného suportu z oblasti konstrukčních prací a technologické přípravy výroby. V...

Economia, a.s.

On-line prodej softwaru pro domácnosti a firmy. Nabídka antivirů, graf...

ESET software, spol. s r.o.

Firma ESET je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní...

FORTIA s.r.o.

Společnost FORTIA s. r.o. je na českém počítačovém trhu od roku 1992. ...

FX-obchodni-systemy.cz

Internetový prodej automatických obchodních systémů pro obchodování na...

Gettick

Provozujeme službu, která zvyšuje produktivitu zaměstnanců, manažerů a...

IT-PRO s.r.o.

Prodej a servis výpočetní techniky a softwaru, správa sítí, webové slu...

JIMAZ s.r.o.

Prodej a servis nové i použité výpočetní techniky. Instalace datových ...

MagicWare, s.r.o.

Společnost MagicWARE je založena na vývoji autorských softwarových pro...

Plus4U Net a.s.

Provozujeme a prodáváme informační systém Unicorn Universe, službu pos...

Siemens Industry Software, s.r.o.

Jsme samostatná obchodní jednotka divize Siemens Industry Automation s...

VIG Net a.s.

Společnost je provozovatelem služby Unicorn Universe. Unicorn Univers...

Jiří Žujič - Centrum

Prodej pokladního software a rezervačních systémů.

Kiwwi Solutions, s.r.o.

Vývoj a prodej softwaru. Jazykové a IT kurzy

Milk Computers s.r.o.

Vývoj a prodej software.

Produkty (nalezeno 23 produktů)

Vývoj softwarových aplikací

Vývoj softwarových aplikací

Vývoj softwarových aplikací dle potřeb a zadání zákazníka (především odprogramování do CAD/PDM/CAM aplikací).

Architektura a stavebnictví

Architektura a stavebnictví

SketchUp je spojením filozofie skicování tužkou s rychlostí a flexibilitou dnešních digitálních technologií. Silný nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D myšlenky – rychle a snadno.

Obrábění CAM

Obrábění CAM

CAM systém plně integrovaný do prostředí CAD systému SolidWorks. HSMWorks umožňuje přípravu NC drah nástroje pro 2D-5D operace obrábění.

Zobrazování CAD dat

Zobrazování CAD dat

Velmi jednoduše a rychle pracuje s 2D a 3D daty CAD systémů jak nativních, tak i přenosových formátů. Umožňuje načítaní několika typů formátů do jednoho okna.

Analýzy a simulace

Analýzy a simulace

Kompletní sada nástrojů pro ověření návrhu. Statické, dynamické a kinematické analýzy včetně analýz nelineárních a kompozitních materiálů.

Konstrukční činnost

Konstrukční činnost

Konstrukční činnost (jednoúčelové stroje, postupové tvářecí nástroje, měřicí přípravky, modelová zařízení a jaderníky pro slévárenství, zápustky pro kovárenství atd.).

 • Lokalita: Praha 7
Intranet

Intranet

Informování všech zaměstnanců prostřednictvím veřejných novinek na vstupním portálu v systému. Publikace pracovního řádu, interních nařízení, popisu organizační struktury a dalších dokumentů. Sdílený telefonní seznam a podpora pro rezervaci zasedacích místností.

 • Lokalita: Praha 7
Řešení pro svazy

Řešení pro svazy

Unicorn Universe je moderní informační systém, prostřednictvím kterého můžete efektivně řídit váš svaz. Nabízí řešení pro řízení a správu svazu, svazových orgánů a komisí, komunikaci s partnery i sponzory a přehlednou evidenci dokumentů.

 • Lokalita: Praha 7
Řízení skupiny firem

Řízení skupiny firem

Základem řízení podniku jsou informace. Ty bývají často uloženy na různých místech, v různých informačních systémech a ve výsledku se těžko hledají a získávají. Nyní můžete informace sdílet na jednom místě. Zároveň pro vás budou dostupné kdykoli a odkudkoli.

 • Lokalita: Praha 7
Řízení organizace

Řízení organizace

Produkt řízení organizace podporuje řízení organizace ve všech dílčích procesech. Pokročilá správa úkolů napříč celou organizací zajistí, že budete mít vždy přehled o zadaných úkolech, o tom, kdo je za ně odpovědný, a především o stavu, v jakém se nacházejí. Každý pracovník najde své úkoly.

 • Lokalita: Praha 7
Řízení úkolů

Řízení úkolů

Denně řešíte mnoho různých úkolů. Jsou různě rozsáhlé a různé složité. Některé zadáváte, jiné sami řešíte. Některé vyžadují váš dohled, jiné proběhnou správně bez vašeho zásahu. Úkolem může být cokoliv. Vytvořit novou marketingovou kampaň, napsat nabídku, přestěhovat firmu apod.

 • Lokalita: Praha 7

Reverzní inženýrství

Reverzní inženýrství (jak v procesu konstrukce nového výrobku, tak v procesu rekonstrukce stávajícího produktu).

 • Lokalita: Praha 7

Technické ilustrace

Nástroj pro snadnou a jednoduchou tvorbu nákresů a animací, který zjednodušuje práci technikům, technologům a marketingovým pracovníkům.

 • Lokalita: Praha 7

Řešení pro školy

Unicorn Universe je moderní informační systém, pomocí kterého můžete efektivně řídit chod školy, usnadnit interní komunikaci i komunikaci s veřejností a poskytnout vašim žákům kvalitnější vzdělání.

 • Lokalita: Praha 7
Konstruční CAD

Konstruční CAD

Profesionální řešení, které plně podporuje konstrukční proces od úvodních koncepčních návrhů po tvorbu finální výrobní dokumentace.

 • Lokalita: Praha 7
Řešení na míru

Softwarové řešení na míru

Unicorn Universe je služba, která je komplexní a variabilní. Pokud vašim potřebám neodpovídá žádné z připravených řešení, můžeme vám nabídnout řešení připravené na míru přímo pro vás. Domluvte si s námi schůzku.

 • Lokalita: Praha 7
Office management

Office management

Office management je soubor služeb zajišťujících každodenní plynulý chod organizace. Pomáhá zlepšit pracovní prostředí a zvyšuje efektivitu práce. Mezi tyto služby mimo jiné patří recepce, řízení a koordinace administrativních procesů, rezervace zasedacích místností, reprografické služby.

 • Lokalita: Praha 7
Správa obchodních partnerů

Správa obchodních partnerů

Produkt správa obchodních partnerů podporuje komunikaci s obchodními partnery a evidenci všech relevantních informací. Jak u klientů, tak i u dodavatelů je podstatné evidovat důležitá fakta, změny, a především komunikaci, která mezi Vámi proběhla nebo stále probíhá.

 • Lokalita: Praha 7
Řízení zakázek

Řízení zakázek

Využijte připravené řešení pro řízení zakázek. Spravujte a sdílejte všechny podstatné informace k zakázkám na jednom místě, sledujte klíčové termíny, standardizujte a automatizujte pracovní postupy, zlepšete komunikaci v týmu i se zákazníkem.

 • Lokalita: Praha 7

Prototypová výroba

Prototypová výroba a malosériová výroba s využitím CNC technologií.

 • Lokalita: Praha 7

Technologická příprava výroby

Technologická příprava výroby (především ve vztahu na CNC technologie, zproduktivňování CNC výrobních cyklů a snižování nákladů na obrábění).

 • Lokalita: Praha 7

Správa dokumentace

V prostředí pro správu dat lze jednoduše vyhledat aktuální dokumentaci, sledovat vývoj projektů, definovat průchod dokumentů firmou či automaticky exportovat platnou výrobní dokumentaci.

 • Lokalita: Praha 7

Řešení pro veřejnou správu

Řízení úkolů různé složitosti a doby trvání. Rychlý přehled o zadaných i řešených úkolech a jejich stavu, možnost sledovat úkoly podřízených. Komunikace o úkolech. Provázání úkolu s informací, které se týká. Kontrola plnění úkolů nadřízenými.

 • Lokalita: Praha 7