Rekvalifikační kurzy

Doporučujeme

Společnosti byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, č.j. MŠMT-25567/2016-1/581, k provádění rekvalifikačního kurzu Obchodník s realitami. Kromě akreditovaného rekvalifikačního kurzu Obchodník s realitami nabízí VRK Academy také specializované kurzy, webináře a videokurzy díky nimž můžete své znalosti i dovednosti v realitním oboru neomezeně a průběžně rozvíjet. Nejvyšším možným vzděláním v oboru realit je studium MBA „Řízení obchodu s realitami“, které nabízíme ve spolupráci s Ligs University. Pokud absolvujete náš kompletní kurz „Obchodník s realitami“ (část tohoto studia je součástí MBA studia). Naši lektoři patří mezi špičku v daném oboru a jsou velkou přidanou hodnotou v našem kurzu.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: dle aktuální nabídky
  • Lokalita : Praha 10

Další produkty dodavatele

Virtuální realitní kancelář

Virtuální realitní kancelář

Nabízíme služby virtuální realitní kanceláře, která vznikla spojením nejmodernějších IT technologií a 15-tileté praxe obchodu s nemovitostmi a dokáže tak nabídnout nadstandardní služby a servis pro klienty.

Software pro potravinářský průmysl

Software pro potravinářský průmysl

Nabízíme komplexní softwarové řešení pro potravinářský průmysl. Dodáváme komplexní řešení na klíč. Spolupráce se zákazníkem pro nás nekončí předáním hotového projektu, ale pokračuje dál prostřednictvím zákaznického servisu. A zákaznický servis je silnou stránkou naší společnosti.

Podnikový informační systém ComSTARsoft

Podnikový informační systém ComSTARsoft

Dodáváme podnikový informační systém ComSTARsoft. Software, který sami vyvíjíme, je určen pro potravinářský průmysl. Zejména pro pekárny, cukrárny, mlýny, těstárny, ale také pro výrobny masa, nápojů apod.. Součástí dodávky je Manažerský Informační Systém.

Kontakt

ComSTAR, spol. s r. o.

Adresa
Třebohostická 3069, 100 00 Praha 10
E-mail
email
Web
http://www.comstar.cz/
Telefon
+420777310355


Kontaktní formulář