Schodolezy

Doporučujeme

Naše společnost Vám může nabídnout samoobslužný schodolez Explorer. Jde o kombinaci schodolezu a motorického křesla. Klient je tedy zcela nezávislý a nepotřebuje doprovodnou osobu. Z hlediska naší společnosti je důležité upozornit také na následující informace. Naši zaměstnanci byli proškoleni přímo u výrobce, jsou tedy schopni Vám poskytnout vyčerpávající informace. Zároveň je od našich zaměstnanců vyžadován striktně profesionální, korektní a citlivý přístup ke klientům, jejichž situace bývají opravdu nelehké. Je samozřejmostí, že nezávazné předvedení a jakékoli konzultace jsou zdarma, stejně tak jako pomoc klientům při vyřizování této kompenzační pomůcky včetně poskytnutí všech potřebných informací. Pro klienty, kteří se setkávají poprvé s problematikou schodolezů a kompenzačních pomůcek je důležité ještě uvést, že tito klienti jako fyzické osoby mohou získat příspěvek většinou až do výše 100% na základě žádosti u odboru sociálních věcí a zdravotnictví příslušného městského úřadu. Schodolezy jako kompenzační pomůcky nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami ! Schodolezy nabízíme ve všech variantách ze velmi zajímavé ceny. Samozřejmostí je servis zajištěný našimi pracovníky. Pro úplnost dodáváme, že některé typy schodolezů vykupujeme a ty pak po kontrole a servisní údržbě poskytujeme např. školám nebo jiným organizacím.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 1

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Kompenzační pomůcky

Liftkar PT UNI

Schodolez Liftkar PT UNI (Universal) je vhodný pro všechny typy mechanických invalidních vozíků a pro klasické i točité schodiště. Vozík je pevně a bezpečně zajištěn úchytem za zadní opěradlo. Schodolez Liftkar PT UNI je dodáván ve dvou variantách: UNI 130 a UNI 160. Čísla udávají maximální nosn...

Rudl

Zdvihací přepravní zařízení – schodolezové rudly

Nabízíme prodej schodolezových rudlů. Rudly s elektrickým pohonem jsou vhodné pro těžké náklady s těžištěm spíše nahoře, ale také vpředu. V nabídce naleznete rudly pro rychlou přepravu po schodech. Rudly bez elektrického pomohu nabízíme s nosností do 120 kg nebo 300 kg.

Logo

Software na klíč

Základní charakteristikou vytvářených a vytvořených projektů je to, že se jedná o zakázkové práce "na klíč", tedy o projekty, agendy a databáze podle zadání uživatele. Každý projekt je po instalaci dále modifikován dle přání a požadavků zákazníka. A protože neprodukujeme softwer jako krabi...

ASH, s.r.o.

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem schodolezů a elektrických rudlů. Ulehčíme Vám práci při stěhování a handicapovaným pomůžeme v překonávání nepříjemných bariér.

Kontakt

ASH, s.r.o.

Adresa
Lázeňská 286, 118 00 Praha 1
E-mail
email
Web
http://www.ash.cz
Telefon
+420734105070


Kontaktní formulář